HJTX14H-FP
Naše cena s DPH:
Naše cena bez DPH:
Běžná cena s DPH:
Sleva:
8%
Záruční doba:
2 roky - dle záručního listu
Výrobce:
Skyrich
Expedice:
skladem 2 ks
Popis
Všechny motocyklové startovací lithiové (LiFePO4) akumulátory výrobce Skyrich mají až 40 násobně větší vybíjecí proud než je jejich kapacita. Z důvodu použití lithiové technologie je motobaterie HJTX14H-FP až o 66% lehčí než tradiční olověná baterie a dosahuje životnosti až 2000 cyklů nabití. Každý moto-akumulátor LiFePO4 značky Skyrich má nízké samovybíjení. Skladovatelnost je až 1 rok při teplotě do 25°C. Výrobce doporučuje pravidelné nabíjení minimálně jednou za 6 měsíců. Akumulátor HJTX14H-FP je možné nabíjet jak nabíječkou určenou pro LiFePO4, tak i nabíječkou určenou pro bezúdržbové akumulátory. Tím odpadá nutnost koupě nové nabíječky. Použitá nabíječka nesmí mít funkci automatické desulfatace! Velikou výhodou proti bezúdržbovým akumulátorům je výše nabíjecího proudu. V případě nutnosti je možno nabíjet až 10x vyšším proudem, než je kapacita baterie. Tímto způsobem je možné motobaterii plně nabít za přibližně 6 minut. Akumulátor HJTX14H-FP je použitelný v jakémkoli motocyklu. Když je nabíjecí napětí naprázdno v rozmezí 14,0V - 15,0V, NENÍ nutná žádná úprava nabíjecího systému a instalace motocyklu.
Hmotnost 1,1kg.
Parametry
Napětí:
12 V
Kapacita 10hod:
4 Ah
Kapacita v Wh:
48
Startovací proud v A/EN:
240 A