Nabíječka NOCO GENIUSPRO 50 6-24V
Katalogové číslo:
GENIUSPRO50
Naše cena s DPH:
Naše cena bez DPH:
Běžná cena s DPH:
Sleva:
3%
Záruční doba:
2 roky
Expedice:
skladem 1 ks
Popis
50ampérová nabíječka baterií, údržba baterií a odsulfátor baterií
Představujeme zcela nový GENIUSPRO50, 6voltový, 12voltový a 24voltový plně automatický profesionální inteligentní nabíječ, udržovač, napájecí zdroj a odsulfátor baterií s teplotní kompenzací jmenovitou na 50 A pro všechny typy automobilových, námořních a hlubokocyklových baterií.
             Vícenapěťová nabíječka - 6 V (50 A), 12 V (50 A) a 24 V (25 A) - pro olověné automobilové, námořní a hlubinné baterie, včetně zaplavených, gelových, AGM a bezúdržbových, plus lithium-iontové.
             Dvounapěťový napájecí zdroj - 12 V (50 A) a 24 V (25 A) - pro udržení konstantního napájení bez nežádoucího zvlnění, šumu a přechodných špiček během blikání ECU, přeprogramování a diagnostického testování.
             Detekuje baterie až do 1 V. Nebo použijte zcela nový silový režim, který vám umožní ručně začít nabíjet mrtvé baterie až na nula voltů.